پنجم دی ماه ” روز ملی ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی ” به مناسبت سالگرد وقوع زلزله بم با هدف یادآوری و بزرگداشت جانباختگان این حادثه و آگاهی رسانی عمومی در سطح جامعه نامگذاری شده است. 
 
بدون تردید با وجود گسل های فعال شناخته شده در سطح شهرستان و بخش دیهوک، راه بر تکرار این بلای طبیعی نمی توان بست اگر چه در بروز حوادث طبیعی، هیچ منطقه ای، مستثنی نیست اما پرواضح است که با استانداردسازی  ساخت و سازهای شهری و رعایت مقررات ملی ساختمان و با ایجاد سطح دانش و آگاهی عمومی می توان به میزان قابل توجهی اثرات بلایای طبیعی را کاهش داد.
 
باگرامیداشت این مناسبت بیش از پیش راهکارهای کاهش اثرات آسیب ها مورد توجه قرار گیرد و بدون تردید آگاهی بخشی  و همکاری  همه شهروندان عزیز و بزرگوار و سایر نهادها با مدیریت شهری از عوامل مؤثر و کارساز در پیشگیری و کاهش خسارت  می باشد.
مهدی اکبری. شهردار دیهوک


بمناسبت هفته راهداري و حمل و نقل جاده اي امام جمعه ، شهردار ، اعضاي شوراي اسلامي شهر و فرمانده حوزه 3 مقاومت بسيج ابوذر غفاري ديهوك با رئيس اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي ديهوك ديدار و از خدماتشان تقدير نمودند. وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا  (سوره المائدة آیه 32

و هر کس نفسی را زنـده کند گويا همه مردم را زنده كرده است.

هنر مراقبت، نگهداری و پرستاری موهبتی است از سوی خداوند ؛ که آن را در روح مردان و زنان شایسته به ودیعه گذاشته است .پرستاری نه یک تخصص و نه یک شغل بلکه هنری است متعالی که در آن هنرمند آلام بیمار را مرهم می نهد و زخم های جسم و روح بیمار را التیام می بخشد .

بی شک نامگذاری میلاد با سعادت حضرت زینب(س) بزرگ پرستار صحنه ی کربلا، به نام روز پرستار تقارن فرخنده ای برای قدردانی از این قشر پرتلاش و فداکار است که اندیشه ای جز بازگشت سلامتی بیماران و حضور آنان در کانون گرم خانواده ندارند .

از این جهت بر خود لازم می دانم، سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را به تمامی پرستاران زحمت کش در همه نقاط کشور علی الخصوص کادر محترم مرکز جامع سلامت دیهوک تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد منان توفیق روزافزون شما عزیزان را آرزومندم .

مهدی اکبری ؛ شهردار دیهوک

 بمناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت زينب و روز پرستار امام جمعه ، شهردار ، اعضاي شوراي اسلامي شهر و فرمانده حوزه 3 مقاومت بسيج ابوذر غفاري ديهوك با حضور در مركز جامع سلامت شهر ديهوك از زحمات و تلاشهاي پرستاران تقدير نمودند . عمليات اجراي آسفالت معابر سطح شهر ديهوك توسط شهرداري از محل اعتبارات سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشورنقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی : 

سامانه پیامک شهرداري : 30006000050078

تلفن شهرداری :05632842300  - 05632843031

فکس : 05632842494

پست الکترونیک : shahredeyhook1384@gmail.com

آدرس : ديهوك - بلوار معلم - شهرداري ديهوك 

بازدید امروز18
بازدید دیروز43
بازدید هفته61
بازدید ماه2028
کل بازدید158636